Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   
<< seznam postav ]

Ares

   Ares, bůh krvavé a fanatické války (BTW bohyní války byla i Athéna, ale té patřila válka vedená rozumně a moudře).
   Poprvé se Ares objevil v HTLJ, ovšem vypadal jako robot-transformer a ještě mu ke všemu svítily oči. Až později dostává lidskou podobu v osobě Kevina Smithe, a v této se vyskytuje v XWP a později i v HTLJ.

   Již při prvním setkání s Xenou dává najevo, že ji bezmezně obdivuje (a kdo by ne, že ;-)) a pokaždé se ji snaží přesvědčit, aby se dala na jeho stranu. Aby taky ne, když se považuje za jejího otce. Jedná se také snad o jediného jedince, který je schopen Xenu přivést do stavu totálního bojového záchvatu nebo ji porazit. Občas mívá dost proměnlivou náladu, a Xena ho vždycky převeze. Proto mu pak už nezbývá nic jiného, než se s ní rozloučit.

 
Váš názor na tuto postavu:
Jméno:
   
Komentář k této postavě:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam postav ]