Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   
<< seznam postav ]

Autolycus

   Další postava pocházející z HTLJ. Jeho představitel, Bruce Campbell, je jednoznačně nejznámějším hercem vystupujícím v seriálu. Epizody, v nichž se tento jedinec vyskytuje, patří k těm nejlepším, ale bohužel jich je dost málo.

   Autolycus sám o sobě tvrdí, že je nepolapitelným králem zlodějů, ovšem Xena ho z toho rychle vyvede. Jinak se jedná o jedince ješitného a ke všemu ještě materielně zaměřeného. Co se týče náboženství, tak řecké bohy uznává, ovšem desatero mu nějak nesedí. Občas vyprodukuje nějakou tu "filosofickou" myšlenku, občas ho popadne záchvat vzteku. Dále ještě obdivuje Xenin životní styl a když už se strhne nějaká ta bitka, tak má rád jasno.

 
Váš názor na tuto postavu:
Jméno:
   
Komentář k této postavě:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam postav ]