Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   
<< seznam postav ]

Darphus

I když Darphus (Matthew Chamberlain) vystupuje v HTLJ, je pro historii Xeny velice důležitý. Darphus byl Xeniným pobočníkem dokud ji nezradil a nenechal ji projít uličkou (zasvěcení vědí o co jde). Darphus je záporák každou kapkou své krve, jak dal najevo rozkazem k vybití celé vesnice v episodě The Gauntlet. Jak mohl ale dopadnout nebýt Herkula, dokazuje epizoda Armagedon Now 2, kde se stal, díky nenarození Herkula, pobočníkem Vládkyně Xeny a tím i jedním z nejmocnějších lidí na světě.

Herec, který Darpha hraje, ztvárnil několik dalších postav jako například historickou postavu velitele legií na východě a jednoho z členů Triumvirátu Crassa v epizodě When In Rome ....

sepsal Jirka "Avern" Motl

 
Váš názor na tuto postavu:
Jméno:
   
Komentář k této postavě:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam postav ]