Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   
<< seznam postav ]

Gabriela


Epizody: všechny (tedy až na tři vyjímky)

   Gabriela je jednou z dvojice hlavních postav seriálu, a kupodivu je v Americe oblíbenější než Xena. Její představitelka, Renee O'Connor, je rozhodně talentovanou komediální herečkou a má zřejmě před sebou úspěšnou kariéru.

   Pochází z vesnice jmenující se Potedea, kde jednou Xena zachrání obyvatelstvo před dracovými muži. A Gabriele to učaruje natolik, že se chce ke Xeně přidat, jenže ta ji odmítne. Ale i tak za ní tajně vyrazí a ukecá rozhořčené vesničany (rozhořčené Dracovou lstí), aby Xenu neukamenovali. V zápětí se sblíží a odcházejí do světa vstříc novým zážitkům.
   Díky své obětavosti a lásce k bližnímu se stane princeznou Amazonek. Lecos ukecá, ale ne vždy to vyjde. Její plány na útěk bývají obzvláště rafinované. Občas (no dobře, jednou) se sjede perníkem (ve kterém je zapečený blín), a pak dokáže Xeně odporovat a dokonce i neposlouchat její příkazy. Má také talent pro dramatická umění a proto se z ní časem stane bard. BTW pro svobodné: Gabriela je vdova, máte šanci ;-)

 
Váš názor na tuto postavu:
Jméno:
   
Komentář k této postavě:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam postav ]