Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   
<< seznam postav ]

Hades

   Hades (Eric Thompson) je bůh podsvětí a pán Elysejských niv (nebo polí - jak chcete) a Tartaru. I když se v seriálech objevuje zřídka, je to velmi kvalitní postava. V čtvrté sérii Xeny se objevuje na začátku episody a pomůže zjistit co se stalo s Gabrielou. Nechte se překvapit.

    Je dost pochmurný, ale to vzhledem k jeho práci není nic překvapujícího. Poprvé se objevil v Herkulovi v epizodě The Other Side. Mimochodem si v tomto díle pořádně dali s Herkulem do zubů. U Xeny se objevuje v originálním vysílání USA o díl později( Herkules 8 díl, Xena 9), v episodě Death in Chains. Jeho nástup je většinou notně výbušný a působivý. Ve vztahu k oběma hrdinům je poměrně přátelský a jako jediný bůh s nimi doopravdy nebojuje. Je zásadový a nerad porušuje pravidla, ale na druhou stranu ho většinou Herkules i Xena přemluví aby ona pravidla porušil. Jeho povolání se projevuje i v jeho humoru který je černý jako řeka Styx (omluvte moje přirovnání).

sepsal Jirka "Avern" Motl

 
Váš názor na tuto postavu:
Jméno:
   
Komentář k této postavě:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam postav ]