Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   
<< seznam postav ]

Salmoneus

   Salmoneus (Robert Trebor) je další postavou pocházející z HTLJ. Epizody s jeho přítomností jsou vždy zárukou dobré zábavy.

   Je to jedinec chamtivý, za všech okolností (pokud mu to někdo nevymluví, v HTLJ zpravidla Hercules, Xena se ani nesnaží) snažící se dosáhnout maximálního zisku s minimálními náklady. Je schopen prodat téměř všechno a komukoli a huba se mu při tom nezastaví, dále provozuje (zřejmě) první sodovkárnu v lidské historii, organizuje soutěž krásy (kterou vyhraje Xena účastnící se jí z "pracovních" důvodů (prostě se soutěž Salmoneovi poněkud vymyká z rukou), ovšem vítězství se vzdává (jako většina ostatních), takže nakonec vítězí transsexuál :-)) ), a když potká Xenu, tak je nadšením bez sebe. No a jinak je ještě majitelem autorských práv na Herculův životopis.

 
Váš názor na tuto postavu:
Jméno:
   
Komentář k této postavě:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam postav ]