Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   
<< seznam postav ]

Xena


Epizody: všechny po kom se taky ten seriál jmenuje, že? ;-)

   Xena (Lucy Lawless) vznikla v myslích tvůrců jako "ženská hrdinka, jaká tu ještě nikdy nebyla". A taky je to poznat ;-) .

   Když se chce někam dostat, tak ji nikdo nezastaví, zřejmě proto, že nemá ráda formality. Proto není divu, že ji všichni znají. Je známá také díky svému léčitelskému umění, kdy třeba bez anestezie provádí tracheostomii, porod císařským řezem a další chirurgické kousky. Taká ráda pomáha lidem s jejich problémy, ovšem mívá problémy s doporučením od předchozích klientů. A když je potřeba, tak umí i tanec se třemi závoji (i když má jen dva) na velice specifickou hudbu. Dále ráda poskytuje cenné rady. Pokud něco nesnáší, pak je to přílišná zvědavost a zvláště nebezpečné je dotýkat se jejího miláčka.

 
Váš názor na tuto postavu:
Jméno:
   
Komentář k této postavě:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
<< seznam postav ]