Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   


Epizody HTLJ – Série pátá

515  Greece Is Burning
(Řecko v plamenech)
Prod. num. V0715
Další postavy: vdova Twanky, Althea


Stručný děj:
   Althea (známe ji už z epizody ... And Fancy Free, kde byla taneční partnerkou Hercula) se chce prosadit ve světě módy jako návrhářka. Ale jako posledně ji zkříží cestu Onea, která se spřáhne s místním "hlasatelem módy" (a zároveň šéfem módní policie), Altheiny modely nejsou vybrány na přehlídku během svátků módy a Althee tak opět zbydou jen oči (a uši) pro pláč. Avšak objeví se Hercules a rozhodne, že Althea uspořádá svou vlastní přehlídku.
   Vydá se tedy s prosbou o pomoc za Twanky, ale zjistí, že ta mezitím padla až na samé dno a v jedné zaplivané putyce slouží jako placená partnerka k tanci pro mužské osazenstvo (tanec z dinár). Herculovi řekne, že mu nemůže pomoci.
   Onea na radu svého společníka předstírá Althee, že je její přítelkyně.
   Módní policie se vloupá do Altheina přibytku, ukrade návrhy jejích modelů a na zakrytí stop všechno zapálí.
   Althea se vrhne do plamenů, aby zachránila svou práci, ale nakonec musí ji zachránit Hercules. Althea jde za Oneou, aby se vyplakala, ovšem přijde na to, že Onea má její návrhy a že má podíl na požáru. Jde tedy za Herculem.
   Ten mezitím staví molo pro přehlídku. Objevuje se Twanky, která došla k závěru, že jim přece jen pomůže. Ale jednoduché to nebude, protože se do věcí opět vkládá módní policie a zapaluje přehlídkové molo. Hercules se rozhodne, že přehlídku udělají v podniku, kde Twanky "pracovala".
   Ve chvatu (doslova) všechno připraví. Během přehlídky se samozřejmě objeví záporáci, následuje mlátička Hercula s módní policií. I díky tomu má přehlídka úspěch a všichni jsou šťastní až do smrti.

Comment:
   -> TWANKY TWANKY TWANKY!!! - prostě je to nejoriginálnější vedlejší postava jak v HTLJ, tak i v XWP ... a nemalý podíl na tom má i to, že Michael Hurst skutečně umí hrát - a to zdá se všechno ... možná s čestnou vyjímkou zánětu vaječníků ;-)
   -> zase to byla sranda, a to hodně dobrá a inteligentní sranda - žádní Policajti z předměstí - zkrátka nic pro N@VÁKY - i proto jsme IMO museli čekat tak dlouho ...
   -> opět se objevilo několik narážek na Herculovu mužnost a jeho přitažlivost pro ženy bez rozdílu věku, výšky, váhy, barvy vlasů, barvy očí a pohlaví
   -> kdyby Sorberito nebyl herec, tak by se celkem v klidu uživil jako manekýn
   -> kdyby Hurstinho nebyl herec, tak by se uživil jako tanečnice
   -> mám dojem, že toto je (zatím) jediná epizoda, ve které Hercules metá salta a podobné kousky (kopy s otočkou ve vzduchu) - tohle byla přece vždy výsada Xeny ...
   -> prostě byla to sranda, líbilo se mi to a basta zubní pasta ...
 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.67
Doposud známkovali 3 lidé.
Žebříček epizod
 
Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
 
 
Člen systému BillBoard.cz - reklama na Internetu zdarma