Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   


Epizody HTLJ – Série pátá

518  Love On The Rocks
(Láska na útesu)
Prod. num. V0720
Další postavy: Iolaos2, Aphrodite, Discord, Nautica


Stručný děj:
   Hercules se snaží naučit Iolaa2 bojovat. Objeví se Aphrodita a řekne mu o proudu bahna, který míří na nějaké město. Hercules se tedy vydá zachraňovat a Aphrodita se ujímá Iolaa2.
   Mořská panna Nautica se pohádá se svým otcem Tritonem kvůli jím naplánované svatbě s hlavonožcem. Objevuje se Discord a nabídne Nautice, že jí vykouzlí nohy, aby mohla najít svou pravou lásku na souši - to je posléze i zrealizováno. Má to jen jeden háček - pokud na Nauticu cákne voda, tak jí místo noh zase naroste rybí ocas.
   Aphrodita s Iolaem2 jsou ve městě. Ioloas2 si bohyni postěžuje, že nikdy nepoznal lásku. Aphrodita mu tedy jednu ženskou zamiluje, ale on není spokojen - chce se skutečně zamilovat.
   Na scénu naběhnou záporáci sužující město, a Iolaos2 je s pomocí Aphrodity (která Iolaa2 na dálku ovládá) zlikviduje. To vidí Nautica a bez intervence Aphrodity se do Iolaa2 zamiluje.
   Discord chce udržet Nauticu na souši, protože Nautica představuje teplo moří, a pokud se do vody nevrátí před západem Slunce, všechna moře zamrznou. Z tohoto důvody na ni pošle svého poskoka (a zároveň i milence), aby to zajistil.
   Aphrodita pozoruje ruch v přistavu. Objevuje se Discord a s Aphroditou se hádají.
   Poskoci Discord zastihnou Iolaa2 s Nauticou na břehu moře. Chtějí je zajistit, ale páreček jim uteče.
   Aphrodita se od Tritona dovídá, jak to s Nauticou ve skutečnosti je.
   Iolaos2 a Nautica se chystají k tomu, že si řeknou, jak to s nimi ve skutečnosti je. Objevuje se však Aphrodita, odtáhne Iolaa2 bokem a vysvětluje mu, jak je s Nauticou je. Ten jí však nevěří, protože si myslí, že je Aphrodita naštvaná kvůli tomu, že se do Nauticy zamiloval bez jejího přispění. Aphrodita se urazí a mizí. Nautica je mezitím unesena záporáky.
   Iolaos2 si udobřuje Aphroditu, tam mu odpouští a jdou zachránit Nauticu. Aphrodita zmlátí Discord, Iolaos2 záporáky. Během bitky dojde k nehodě a Nautice díky vodě opět naroste ocas.
   Iolaos2 donáší v náruči Nauticu k moři a vypouští ji do vody. Aphrodita je dojata a začne plakat a smrkat.
   Objevuje se Hercules s tím, že bahno se onomu městu vyhnulo a on celý den jen rozdával podpisy.

Comment:
   -> asi takhle - je to sranda, ale celkově je to tak nějak (děvčata se doufám neurazí) ploché - postavy se jen přesunují a odříkávají dialogy, chybí tomu taková ta esence, která dělá dobrou epizodu ...
   -> celkem slušný počet dost dobrých hlášek ... a to ve všech směrech - Hercules na Aphroditu, záporáci na Iolaa2, a hlavně mezi Aphroditou a Discord ...
   -> šéf záporáku (a zároveň miláček Discord) byl skvělý génius ... BTW bych ho chtěl slyšet v originále, protože to skutečně musí být lahůdka ...
   -> ale hvězdami epizody jsou Aphrodita a Discord ... když se hádají v přístavišti, tak se zaměří na jeden páreček, který střídavě zamilovávají (Aphrodite) a rozeštvávají (Discord) ... a rozhovor ukončí slovy: "A: Jsi oběť módy! - D: Blondýno!" ...
   -> pěkný je i souboj Aphrodity a Discord, ovšem na rvačku mezi alternativní Xenou a alternativní Aphroditou v epizodě Stranger In A Strange World to zdaleka nemá
 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 1.50
Doposud známkovali 4 lidé.
Žebříček epizod
 
Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
 
 
Člen systému BillBoard.cz - reklama na Internetu zdarma