Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   
Mailová konference Xena CZ
xenacz@pandora.cz


   Vítejte na stránce mailové konference Xena CZ. A co že je to mailová konference?

   Princip mailové konference je velice jednoduchý: existuje seznam e-mailových adres lidí, kteří se do konference přihlásili (pochopitelně se z toho seznamu mohou odhlásit). Pokud někdo pocítí potřebu sdělit něco dalším účastníkům konference (či hledá odpověď na nějakou otázku), pošle mail na určitou stanovenou adresu (v našem případě xenacz@pandora.cz). Server zkontroluje, zda mail přišel z adresy, která je obsažena v seznamu. Pokud ano, rozešle mail na ostatní adresy ze seznamu.

   A jak se do onoho seznamu dostat? Nejjednodušší způsob je vyplnit do následujícího pidi formuláře svou e-mailovou adresu a stisknout příslušné tlačítko.
   Dalším, složitějším, ale výhodnějším způsobem je zaregistrovat se na serveru Pandora, a poté se prostřednictvím služeb tohoto serveru přihlásit do konference Xena CZ (zkráceně xenacz).


   V případě, že jste se do konference přihlásili pomocí formuláře na této stránce, můžete se z ní odhlásit pomocí následujícího formuláře, do kterého opět vyplníte svou e-mailovou adresu a stisknete příslušné tlačitko.
   Pokud jste se přihlásili na serveru Pandora, musíte se odhlásit tamtéž.


   Pokud se Vám nechce přihlašovat (i když nevím proč), nebo se jen chcete podívat, o čem se píše, tak se můžete podívat do archívu konference.