Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   


Epizody XWP – Série pátá

508  Little Problems
(Malé problémy)
Prod. num. V0913
Další postavy: Aphrodite, Daphne, Tharon


   Aphrodita přenese Xenu do těla malého dítěte.

Komentář:
• No Pie Tins were harmed during the making of Tharon's mask.
• jojo, sranda musí být, kdyby na chleba nebylo :-))
• epizoda dvou rozdílných příběhů - v jednom řádí Gabriela a Aphrodita (alias Bruna und Hilda) a v tom druhém se snaží Xena dát Daphne dohromady s jejím otcem (a IMO místy z toho odkapává až nechutně moc sentimentu ala US)
• a teď pochavala - a nemůže mířit nikam jinam než k Rose McIver, která roli Daphne zvládla naprosto skvěle - však se taky nejedná o žádného zelenáče, ale o skušenou veteránku - vždyť poprvé se objevila už ve filmu Hercules And The Amazon Women (jako holčička, která na začátku zmutuje v hydru)
• tahle epizoda obsahuje několik pěkných akčních scén, ať už se jedná o mlátičky doprovázené tou nejklasičtější (a IMO pořád nejlepší) battle music nebo o krocení koně či o nádherný souboj Bruny und Hildy ve wrestlingovém ringu...
• prostě příjemná epizoda, která hodně potěší...

Dabing:
• hmm, chuděra Daphne, tohle si skutečně nezasloužila - ono totiž v originále je skvělá, přirozená, uvolněná... mno zřejmě režisér dabingu v životě neslyšel o dětském souboru, který svého času založil jistý pan Disman... a pokud snad ano, tak je asi nahluchlý :-((
• hmm, z night of crazy sex se stala "noc vášně" a to v titulku, kde by nějaká ta slabika navíc vůbec nevadila :-((( ... já osobně si noc vášně nepředstavuju jako noc plnou "crazy sexu" ;-)
 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.07
Doposud známkovalo 14 lidí.
Žebříček epizod
 
Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
 
 
Člen systému BillBoard.cz - reklama na Internetu zdarma