Xena Fan Fiction CZ

molir@yahoo.com


Pro oči

Pro uši

Pro stažení


Hledá se pomoc

   


Epizody HTLJ – Série šestá

602  Love, Amazon Style
(Láska, styl Amazonek)
Prod. num. V1106
Další postavy: Iolaus, Aphrodite, Deimos, Hefaistos, Vargus, Kayla


Synopse:
   Hercules s Iolaem potkají Aphroditu, která se jen tak projíždí na koni s tím, že jí to má pomoci od depresí. Ovšem zmizí záhy, takže hošani se mohou jen dohadovat, z čeho její deprese pramení.
   Aphrodita narazí na Amazonky, které zrovna provádějí svůj antimaskulinistický rituál. A protože se jí to vůbec nelíbí, sešle na ně kouzlo.
   Hercules s Iolaem přicházejí do města a zjišťují, že se s Amazonkami stalo něco hodně zvláštního - v místním podniku obsluhují muže. Divné na tom je, že si jsou všeho vědomy, ale prostě si nemohou pomoci. V centru dění si trůní Deimos, který tvrdí, že Amazonky neočaroval - zkrátka je potkal a ony dělají vše, co jim přikáže.
   Hercules zjišťuje, že se Aphrodita rozhádala s Hefaistem a díky tomu jí nefungují kouzla a on nemůže vyrobit nic rozumného.
   Deimos zatím dál zneužívá Amazonky - a to nejen k ukojení svých choutek, ale i k získání kousků Kronova kamene, které Artemis dala Amazonkám, čímž je chtěla ochránit. Deimos chce všechny tyto kousky shromáždit, obnovit Kromův kámen a získat tak sílu k ničení světa.
   S Herculovou pomocí Hefaistos a Aphrodita řeší své problémy. Iolaos se mezitím snaží pomáhat Amazonkám nebo zabránit tomu, aby ho zabily.
   Deimovi se podaří obnovit Kronův kámen, ovšem moc platné mu to není, protože po kratší bitce mu ho Hercules stejně zabaví. Aphrodita a Hefaistos se mezi tím usmířili, kouzlo na Amazonkách je zrušeno a všichni jsou šťastní.

Komentář:
   -> Aphrodita jen tak na koni, to chci rozhodně pod stromeček :-))
   -> a pár Amazonek k tomu by rozhodně nebylo na škodu ;-)
   -> Deimos nezklamal, prostě je to úchyl k pohledání
   -> BTW na Iolaa bych poslal toho králíka, kterého "chytala" Gabriela v epizodě In Sickness And In Hell...
   -> ovšem epizoda jako celek slabota :-(((((
 
Oznámkujte tuto epizodu jako ve škole:

Dosavadní známka: 2.20
Doposud známkovalo 5 lidí.
Žebříček epizod
 
Váš názor na tuto epizodu:
Jméno:
   
Stručné hodnocení epizody jedním dvěma slovy:
   
Podrobnější komentář:
   
 
             
   Upozornění: veškeré HTML tagy jsou ignorovány; nový řádek (<br>) = klávesa Enter; slova delší než 30 znaků budou zkrácena; maximální délka příspěvku 3000 znaků, delší budou zkráceny; pokud nepoužíváte kódování češtiny CP-1250 (Windows) či ISO-8859-2 (nebo si nejste jisti), pak pište bez diakritiky; pište pouze svůj názor, na diskuze je tu Drbačka či Tlachačka; nesmysly budou mazány.
 
 
 
Člen systému BillBoard.cz - reklama na Internetu zdarma